Search
Close this search box.

Ceník

Ateliérové focení

Balíček obsahuje focení v ateliéru ze kterého si odnesete 5 upravených, vyretušovaných fotografií. Fotografie nad rámec balíčku jsou zpoplatněné 200,-/ks.

Dobu focení doporučuji minimálně 2 hodiny čistého fotícího času.

1 500,- Kč

+ 200,-Kč/hod pronájem ateliéru

Exteriérové focení

Balíček obsahuje focení v exteriéru (les, louka, pole atd atd) ze kterého si odnesete 5 upravených, vyretušovaných fotografií. Fotografie nad rámec balíčku jsou zpoplatněné 200,-/ks.

Dobu focení doporučuji minimálně 2 hodiny čistého fotícího času.

1 500,- Kč

+ 10,- Kč/km úhrada cestovného (po Plzni a okolí 5 km zdarma)

Jiné projekty

Svatby, maturáky a podobné akce nefotím, ale nemusíme se omezovat jen na ateliérové a exteriérové focení. Vše je o domluvě

TFP/BARTER focení

Nejraději mám TFP focení, v případě kdy fotografie smím zveřejnit na svých sítích (Patreon, Instagram, Facebook, webovky … atd atd).

V tomto případě máte na fotografie stejná práva jako já (smíte je zveřejňovat kde chcete – ALE V PODOBĚ JAKOU VÁM JÁ ODEVZDÁM)

ZDARMA

Poznámky

Neupravené fotografie neposkytuji! Fotografie pro úpravu Vám buďto vyberu já, nebo si je budete moci vybrat sami z náhledového alba (fotografie v tomto albu budou mít minimální kvalitu a vodoznak přes celou fotografii, abych zabránil jejich dalšímu šíření).

Vaše fotografie je možné nechat vytisknout na fotopapír, nebo fotoplátno v různých formátech. Dále je možný tisk fotoknih, kalendářů nebo různých dárkových předmětů. Zde se cena odvíjí od zpracování a složitosti projektu. Návrh a náhled fotoknih apod. je zdarma, platí se až za finální tisk.

A proč neposkytuji neupravené fotografie? Proč zedníkovi neřeknete že chcete jen vyskládat cihly bez malty? Moje práce nekončí zmáčknutím spouště, nejsem odstřelovač.

SPECIÁLNÍ NABÍDKA

50% SLEVA

na digitální verze obou kalendářů pro rok 2024