Reference

Doporučuji !!! 🙂 Focení jsem si užila a už se těším na další. 🙂

Kristý Hlaváčková

Lukáš udělal cvak, cvak a vznikla z toho fotka, která byla na druhém místě. Takže to jasně vypovídá o jeho dovednostech.
Je prostě šikovný 🙂 snad zase někdy..

Lucie Šťastná

Naprosto doporučuji. Před nedávnem jsem s Lukášem byla fotit podruhé a můžu říct, že je úžasné vidět, jak se jeho šikovnost stále zlepšuje. Během chvíle nafotí perfektní fotky, užijete si srandu a popovídáte si. Co víc si přát? Dávám 12 bodů z 10ti. Jen tak dále a přeji mnoho krásných fotografií a spokojených modelů, tak jako jsem já. Díky moc !

Dáda Tonková

Mohu jen doporučit Skvělá spolupráce a úžasné fotky

Katy Šimánků

Vřele doporučuji, pokaždé jsem s ním spokojená… I když se mnou to nemá lehké ..:-) ráda se k Lukymu vracím na focení

Lussy Reinišová

Super spoluprace, krasne fotky, dekuji 

Evča Kolaříková

Příjemné, rychlé jednání a spousta krásných fotek. Určitě doporučuji.

Hanka Cajthamlová

Lukyho mužů jen doporučit. Skvělá komunikace, moc fajn spolupráce a hlavně krásné fotky

Adelle Bednářová

Focení mě moc baví, ale mám občas trému, nevím jak se tvářit ani jak si stoupnout. S Lukášem jsem žádnou trému jsem neměla, choval se velmi hezky a mile a tím mi dodal sebevědomí a já se cítila jako modelka. Už jsem fotila i s jinými fotografy ale Lukáš byl zatím nejlepší,  nejvíc jsme si to sním užila! Fotky se vydařily výborně 🙂 , mohu jen doporučit!

Kristýna Kučerová

Diskrétní fotograf 🙂 S žádným jinym fotografem nebyla takova dobra komunikace. Poradi, nafoti i to co nechce 😀 Velmi rychly a spolehlivý…

Zuzana Pribanova

Moc fajn kluk, se kterým je focení pohodové a příjemné  Navíc výsledné fotky jsou super

Marcela Sušická

Lukáš je opravdu skvělý fotograf, ze začátku jsem byla z focení nervózní a nejistá, ale Lukáš je pohodář, takže za chvilku byla nervozita ta tam.Fotky jsou moc pěkné a celkově jsem si to fakt užila.

Lucie Hájková

Focení s Lukynem jsem si moc užila, je to jednak fajn člověk a jednak super fotograf. Všem doporučuji.

Míša Dlesková

Skvělá spolupráce a ještě lepší výsledek focení 🙂 Lukyho všem moc doporučuji

Michaela Větrovská

Lukáš je skvělý fotograf a moc milý a veselý člověk. Focení s ním je zábava a relax. Má skvělé nápady. Výsledné fotografie dopadnou vždy super. Doporučuji.

Oli Jabornická

Luky moc při focení nemluví. Ale o to je pak to krásný výsledek. Lukyho s osobní zkušeností doporučuji. 🙂

Rosi Rostislav Ros

Focení s Lukym je vždy na 1*, dává si záležet na detailech a výsledek je vždy perfektní! Miluju ty chvíle kdy pro super zaber v rybniku obetuje i kalhoty 😀 Foceni s nim je zároveň super zážitkem, takže pro hezky strávené chvíle s úžasnými fotografiemi doporučuji právě Lukyho 🙂

Monika Baxová

Osobní zkušenost nemám, ale i přesto vím, že je Lukáš skvělý fotograf a mohu ho doporučit. Vzhledem k tomu, že Lukaš nefotí děti, tak mu patří velký DÍK za to, že mou prosbu vzal jako jednu velkou výzvu, s kterou se dokonale popral a nafotil mou 8 měs. dceru. „Tiše“ doufám, že to není naposled, protože fotky se mu vážně POVEDLY! 🙂

Denisa Kýčková

%

Spokojenost zákazníků