Reference

Co o mě lidé napsali

Doporučuji !!! ? Focení jsem si užila a už se těším na další. ?

Kristý Hlaváčková

Lukáš udělal cvak, cvak a vznikla z toho fotka, která byla na druhém místě. Takže to jasně vypovídá o jeho dovednostech.
Je prostě šikovný snad zase někdy..

Lucie Šťastná

Příjemné, rychlé jednání a spousta krásných fotek. Určitě doporučuji.

Hanka Cajthamlová

Focení mě moc baví, ale mám občas trému, nevím jak se tvářit ani jak si stoupnout. S Lukášem jsem žádnou trému jsem neměla, choval se velmi hezky a mile a tím mi dodal sebevědomí a já se cítila jako modelka. Už jsem fotila i s jinými fotografy ale Lukáš byl zatím nejlepší,  nejvíc jsme si to sním užila! Fotky se vydařily výborně ? , mohu jen doporučit!

Kristýna Kučerová

Vřele doporučuji, pokaždé jsem s ním spokojená… I když se mnou to nemá lehké ..:-) ráda se k Lukymu vracím na focení

Lussy Reinišová

Naprosto doporučuji. Před nedávnem jsem s Lukášem byla fotit podruhé a můžu říct, že je úžasné vidět, jak se jeho šikovnost stále zlepšuje. Během chvíle nafotí perfektní fotky, užijete si srandu a popovídáte si. Co víc si přát? Dávám 12 bodů z 10ti. Jen tak dále a přeji mnoho krásných fotografií a spokojených modelů, tak jako jsem já. Díky moc ? !

Dáda Tonková

Lukyho mužů jen doporučit. Skvělá komunikace, moc fajn spolupráce a hlavně krásné fotky

Adelle Bednářová

Lukáš je opravdu skvělý fotograf, ze začátku jsem byla z focení nervózní a nejistá, ale Lukáš je pohodář, takže za chvilku byla nervozita ta tam.Fotky jsou moc pěkné a celkově jsem si to fakt užila.

Lucie Hájková

Luky moc při focení nemluví. Ale o to je pak to krásný výsledek. Lukyho s osobní zkušeností doporučuji. ?

Rosi Rostislav Ros

Focení s Lukynem jsem si moc užila, je to jednak fajn člověk a jednak super fotograf ?
Všem doporučuji.

Míša Dlesková

Osobní zkušenost nemám, ale i přesto vím, že je Lukáš skvělý fotograf a mohu ho doporučit. Vzhledem k tomu, že Lukaš nefotí děti, tak mu patří velký DÍK za to, že mou prosbu vzal jako jednu velkou výzvu, s kterou se dokonale popral a nafotil mou 8 měs. dceru. „Tiše“ doufám, že to není naposled, protože fotky se mu vážně POVEDLY! ?

Denisa Kýčková

Lukáš je skvělý fotograf a moc milý a veselý člověk. Focení s ním je zábava a relax. Má skvělé nápady. Výsledné fotografie dopadnou vždy super. Doporučuji.

Oli Jabornická

Lukáše všem vřele doporučuji. Focení bylo velmi příjemné a přátelské. Trému z foťáku jsem ztratila během chvíle, neboť atmosféra byla uvolněná, kamarádská. Výsledné fotografie, jsou hodně povedené a určitě se nechám vyfotit i vícekrát..
?

Gabriela Gavalcová

Zatim mame prvni foceni za sebou, ale musim rict, ze tak jak jsem se citila s Lukym, jsem se jeste pri foceni necitila. Stala jsem pred nim naha a stejne byla atmosfera uzasna !!
Vedel presne co dela a diky tomu, jsem si byla i ja jista sama sebou
Skvela zkusenost a doufam, ze to nebylo nase posledni foceni !!

Nicol Bujňáková

Lukyho vřele doporučuji. Focení s ním bylo profesionální, ale zároveň zábavné. Na to, jak nervózní jsem byla, tak po chvilce byla všechna nervozita pryč. Fotky jsou náramně povedené. Určitě bych s ním focení ráda zopakovala. Za mě fotograf na jedničku!
?? ?

Baru Svárovská

Rozhodně doporučuji!? skvělý přístup a dokonalé fotky!❤️

Adéla Beranová

Velice doporučuju! S Lukym se známe, už dlouho na place se nenudíte a fotí opravdu skvěle. Pořádně jsme fotili nedávno a fotky se opravdu povedly jsem velice spokojená

Martina Fuksová

Velice skvělá spolupráce s Lukášem
??

Jana Czegenyová

error: