Reference

S Lukášem je sranda, dá se s ním improvizovat a má pěkný nápady. Udělali jsme si pěknou procházku po Plzni a nafotili jsme různá místa 🙂 Šplhání po stromě, válení se po schodech, povídání a pochůzka… počasí krásně vyšlo a i když jsme neměli vůbec žádný plán ani nápad, tak focení vyšlo perfektně. 💚

Focení zdar! ✌️

Little Bee

Naprosto doporučuji. Před nedávnem jsem s Lukášem byla fotit podruhé a můžu říct, že je úžasné vidět, jak se jeho šikovnost stále zlepšuje. Během chvíle nafotí perfektní fotky, užijete si srandu a popovídáte si. Co víc si přát? Dávám 12 bodů z 10ti. Jen tak dále a přeji mnoho krásných fotografií a spokojených modelů, tak jako jsem já. Díky moc !

Dáda Tonková

Doporučuji !!! 🙂 Focení jsem si užila a už se těším na další. 🙂

Kristý Hlaváčková

Lukáš udělal cvak, cvak a vznikla z toho fotka, která byla na druhém místě. Takže to jasně vypovídá o jeho dovednostech.
Je prostě šikovný 🙂 snad zase někdy..

Lucie Šťastná

Focení mě moc baví, ale mám občas trému, nevím jak se tvářit ani jak si stoupnout. S Lukášem jsem žádnou trému jsem neměla, choval se velmi hezky a mile a tím mi dodal sebevědomí a já se cítila jako modelka. Už jsem fotila i s jinými fotografy ale Lukáš byl zatím nejlepší,  nejvíc jsme si to sním užila! Fotky se vydařily výborně 🙂 , mohu jen doporučit!

Kristýna Kučerová

Mohu jen doporučit Skvělá spolupráce a úžasné fotky

Katy Šimánků

Vřele doporučuji, pokaždé jsem s ním spokojená… I když se mnou to nemá lehké ..:-) ráda se k Lukymu vracím na focení

Lussy Reinišová

Super spoluprace, krasne fotky, dekuji 

Evča Kolaříková

Příjemné, rychlé jednání a spousta krásných fotek. Určitě doporučuji.

Hanka Cajthamlová

Lukyho mužů jen doporučit. Skvělá komunikace, moc fajn spolupráce a hlavně krásné fotky

Adelle Bednářová

Jako zkusena modelka musim rict, ze Lukas je moc hodny, pratelsky fotograf, ktery se snazi ze sebe vydat maximum za ruznych podminek. Kdyz jsem rekla svuj napad, jednou cvakl a fotka byla podle predstav, jak jsem si prala. Ihned druhy den mi poslal nahledy vyberu a podal info o tom, jak dlouho se fotky budou zpracovavat.
Na rychlofoceni sice jeste neni, ale myslim si, ze hlavni je kvalita, ne kvantita
Za me doporucuji a zvedam vsechny palce, co mam

Lady Bug

Diskrétní fotograf 🙂 S žádným jinym fotografem nebyla takova dobra komunikace. Poradi, nafoti i to co nechce 😀 Velmi rychly a spolehlivý…

Zuzana Pribanova

Moc fajn kluk, se kterým je focení pohodové a příjemné  Navíc výsledné fotky jsou super

Marcela Sušická

Lukáš je opravdu skvělý fotograf, ze začátku jsem byla z focení nervózní a nejistá, ale Lukáš je pohodář, takže za chvilku byla nervozita ta tam.Fotky jsou moc pěkné a celkově jsem si to fakt užila.

Lucie Hájková

Focení s Lukynem jsem si moc užila, je to jednak fajn člověk a jednak super fotograf. Všem doporučuji.

Míša Dlesková

Skvělá spolupráce a ještě lepší výsledek focení 🙂 Lukyho všem moc doporučuji
Michaela Větrovská

Lukáš je skvělý fotograf a moc milý a veselý člověk. Focení s ním je zábava a relax. Má skvělé nápady. Výsledné fotografie dopadnou vždy super. Doporučuji.

Oli Jabornická

Luky moc při focení nemluví. Ale o to je pak to krásný výsledek. Lukyho s osobní zkušeností doporučuji. 🙂

Rosi Rostislav Ros

Focení s Lukym je vždy na 1*, dává si záležet na detailech a výsledek je vždy perfektní! Miluju ty chvíle kdy pro super zaber v rybniku obetuje i kalhoty 😀 Foceni s nim je zároveň super zážitkem, takže pro hezky strávené chvíle s úžasnými fotografiemi doporučuji právě Lukyho 🙂
Monika Baxová

Osobní zkušenost nemám, ale i přesto vím, že je Lukáš skvělý fotograf a mohu ho doporučit. Vzhledem k tomu, že Lukaš nefotí děti, tak mu patří velký DÍK za to, že mou prosbu vzal jako jednu velkou výzvu, s kterou se dokonale popral a nafotil mou 8 měs. dceru. „Tiše“ doufám, že to není naposled, protože fotky se mu vážně POVEDLY! 🙂
Denisa Kýčková

%

Spokojenost zákazníků