Search
Close this search box.

Co je Herohero?

Kdo tvoří na Herohero?

Nezáleží na tom, jestli točíš videa, nahráváš podcasty, fotíš, píšeš nebo třeba vaříš. Na Herohero máš volné ruce – můžeš nahrávat rozmanitý typ obsahu.

Proč platforma Herohero vznikla?

Kreativní práce je práce – a my věříme, že každá práce si zaslouží odměnu. Proto jsme vytvořili platformu s férovými podmínkami, kde tvůrci a tvůrkyně mohou získat finanční ohodnocení přímo od svých fanoušků.

Proč nemá Herohero hlavní stranu s přehledem tvůrců?

Považujeme za nežádoucí, abychom fanouškům jednotlivých tvůrců podbízeli ostatní profily, tedy potenciální konkurenci.

Kdo za Herohero stojí?

Za Herohero stojí tvůrci GoOut – platformy, která si klade za cíl propagaci kultury.

Funkce a nastavení Audio a video přehrávač

Díky našemu vlastnímu přehrávači můžeš obsah nahrávat přímo na Herohero, a to bez omezení velikosti a délky formátu. Přehrávač funguje na všech desktopových i mobilních zařízeních a umožňuje přehrávání i na zamčené obrazovce telefonu. Herohero je v tomto ohledu ideální pro všechny audio i video tvůrce.

Obrázky

Na Herohero můžeš nahrávat fotky v plné velikosti. Díky jednoduchému designu krásně vyniknou. Herohero je tak ideální pro fotografy.

Text

Text je možné zobrazit standardně, kurzívou nebo tučně. Do textu je také možné vkládat odkazy a emotikony.

Komentáře

Komentáře jsou ideální pro komunikaci mezi tvůrci a fanoušky. Fungují jako prostor pro zpětnou vazbu nebo třeba dotazy.

Zprávy

Podobně jako komentáře jsou i zprávy ideálním místem pro komunikaci mezi tvůrci a fanoušky. Prostředí zpráv je ale intimnější, a proto vhodnější pro soukromé konverzace. Ve zprávách můžete posílat také obrázky, videa a audio soubory.

Pozvánky

Každý tvůrce může pozvat kohokoliv na svůj profil, aniž by pozvaný za odběr musel platit. Právě k tomuto účelu slouží naše pozvánky. Stačí kliknout na ikonu v pravém horním rohu obrazovky (viz níže), zkopírovat unikátní odkaz a poslat ho vybrané osobě.

 

Jsem fanoušek, začínám

Jak začít?

1. Přihlas se skrze Google, Facebook nebo pomocí e-mailu.
2. Vyhledej svého oblíbeného tvůrce.
3. Zaplať si odběr příspěvků daného tvůrce, odemkne se ti tak veškerý jeho publikovaný obsah.

Jak koupit předplatné?

1. Na profilu tvůrce klikni na tlačítko Subscribe. 2. Vyber si platební metodu (Google Pay, Apple Pay nebo platební karta).
3. Tadá, máš přístup k účtu tvého oblíbeného tvůrce.

Proč Herohero nemá feed?

Platforma Herohero je navržena tak, aby napomáhala budování komunity a prohlubování vztahu mezi tvůrcem a jeho fanoušky. Zobrazování obsahu od více tvůrců najednou jde proti tomuto konceptu.

Jak zrušit předplatné?

Na svém profilu rozklikni kolonku Subscriptions. Následně u tvůrce, jehož předplatné chceš zrušit, klikni na tlačítko ukazující měsíční poplatek. Poté už jen zrušení předplatného potvrď stisknutím tlačítka Unsubscribe.

Jak zrušit účet?

Na svém profilu rozklikni sekci Nastavení (ikona ozubeného kolečka v levém horním rohu). Na jejím úplném konci najdeš tlačítko Smazat účet. Po stisknutí tohoto tlačítka ti na e-mail přijde potvrzovací zpráva, ve které stačí kliknutím na příslušný odkaz odsouhlasit, že chceš opravdu zrušit svůj Herohero účet. Po udělení souhlasu bude tvůj účet smazán.

Pojďte mě podpořit na HeroHero

Pojďte mě podpořit na PATREON

SPECIÁLNÍ NABÍDKA

50% SLEVA

na digitální verze obou kalendářů pro rok 2024