Bolevák fotosraz 2017

Jako každý rok, i letos bych vás rád pozval na absolutně uvolněnou akci s absolutně uvolněnou morálkou, jako tradičně. 🙂 Na akci jsou vítáni jak fotografové/fotografky tak i modelové/modelky, vizážisti/vizážistky či stylisti/stylistky. Fotíme stylem TFP. Pro orientační program čtěte dále 🙂
Protože se se akce kryje s tradiční středeční schůzí fotoklubu – schůze na téma Svatby (jehož garantem jsou Nesvadbovi) se z Orlíku přesouvá na Pláž ostende 🙂 . Schůze bude v rámci fotosrazu.
Vždyť ani schůzky, ani tato akce není jen pro členy fotoklubu 🙂 

Předběžný program:

Úterý 04.07.2017 navečer 19:00 – sraz v hospůdce na Ostende. Popovídání, seznámení se, popíjení naplánování focení na druhý den.
 
Středa 05.07.2017 – dopoledne pokec, vizáž, makeup,… Odpoledního focení cca od 14:00 u vody nebo v jiné domluvené lokaci. Večer sraz v hospodě – posezení popovídaní.
Během odpoledního fotografování by měl být k dispozici na vyzkoušení Elinchrom generátor s 400Ws HS hlavou a řídící jednotky pro Canon a Nikon od firmy 4Studio.
 
Čtvrtek 06.07.2017 – ještě focení, pokud budou síly 🙂 . Navíc ve spolupráci s firmou 4Studio budou na čtvrtek od 10:00 připravené 2 stage.
Na jedné si budete moci vyzkoušet Elinchrom generátor s 400Ws HS hlavou a řídící jednotky pro Canon a Nikon. Na druhé pak bateriové blesky s podporou TTL a HSS s výkonem 800Ws + příslušenství.
Bude přítomen také Přemysl Švarc z 4studia který Vám tuto techniku představí a můžeme si případně ukázat, pokud bude zájem, jak míchat denní světlo se zábleskovým.
A samozřejmě v rámci ukázek bude k dispozici i vizážistka a dvě modelky abyste si měli techniku na kom otestovat.

Protože vloni se ukázal celkem nedostatek modelek, důrazně doporučujeme a dáváme to jako nepsanou podmínku aby si každý fotograf dovedl sebou na focení modelku.
Modelky i fotografové se pak mohou prostřídat případně utvoříme skupinky.

Za organizaci celé akce děkuji Janu Deverovi, který si letos tento nelehký úkol vzal na svá bedra, pak celému fotoklubu, a dále 4Studio za zapůjčení techniky.

Přidat událost do: iCalendar  •  Google Calendar  •  Outlook  •  Facebook událost