Vůbec nevím co se stalo

Vůbec nevím proč, co jak se stalo, ale přišel jsem o instagram účet

Vůbec nevím proč, co jak se stalo, ale přišel jsem o instagram účet, kde jsem měl přes 20 000 followerů.

Jednou večer mi kamarádka poslala screenshot že nemůže můj profil najít a že jí to píše že uživatel nebyl nalezen. Musím podotknout že pár desítek minut předtím jsem na účet normálně koukal.

Tak jsem zkusil otevřít aplikaci Instagramu, a skutečně, nešlo mi se přihlásit, tak jsem zkusil prohlížeč a ten mi napsal, že mám ověřit svou identitu, tak jsem se vrátil do aplikace, která mi několik desítek minut ukazovala jen obnovovací tlačítko stránky, ale nic… až po nějaké půl hodině na mě vyskočil nějaký průvodce selfievideo ověření, kdy jsem měl před kamerou kroutit hlavou jako při scanu obličene u FaceID… voalá, skočila na mě hláška že video bylo úspěšně nahrané, a ať ho pošlu… a najednou chyba, a ať to zkusím znovu.

Zkoušel jsem to každou volnou chvíli, zkoušel jsem psát na podporu, ale vše bez úspěchu, tak jsem se rozhodl, holt začít od nuly a založit si nový profil… njn, starý mi holt vrátí, nebo zmizí.

Pro mě jako člověka pro kterého jsou sociální sítě důležité, člověka co svou komunitu miluje to je neuvěřitelně těžké, ale nedá se svítit – co nás nezabije, to nás posilní.

error: