Fotokniha od Saal-Digital

Tak i já jsem neodolal nabídce vyzkoušet knihu od Saal-Digital.

Narozdíl od ostatních kolegů, jsem stál při zemi a zajímalo mě provedení jedné z levnější varianty, ale vše postupně.
Hned na úvod, co mě nejvíce zarazilo, a trochu i vadilo, je instalace SW do PC – dříve jsem knihy skládal přes webový prohlížeč, tak v tomto připadě jsem byl zaskočen, ale nakonec jsem s tímto faktem smířil.
Co se týká obsluhy programu, zezačátku mi vše přišlo docela nepřehledné, ale i na to jsem si po chvíli zvykl a už jsem věděl kde co hledat, rozložení fotek na stránku jsem ve většině případech nechal na předdefinovaných volbách ale není to podmínkou, fotky si můžete rozložit dle vašich představ. Po pár stránkách jsem se cítil jako ostřílený saal-digiťák ? co se týká programu, není složitý, jen si na něj člověk musí trochu zvykat, ale to netrvá dlouho.
Co se týká kvality tisku, ve variantě kterou jsem si zvolil já tomu nemám co vytknout. Malé fotky jsou jasné, ostré, a dokonce i tyto malé fotky, pokud je umístíte doprostřed dvoustrany, nejsou „zdeformovány“ ohybem stránek a jsou krásně vidět.
Pokud bych celou mou zkušnost se saal-digital měl shrnout do jednoho slova, tak to by nakonec bylo DOPORUČUJI. Na program se dá zvyknout, tisk je dobrý a co se týká podpory? Tak i tam mne nezklamali, rádi poradili i s těmi nejabsurdnějšími dotazy.
Klasickým foto-albům v digitální éře odzvonilo, proto doporučuji #SaalDigital

error: