Vůbec nevím co se stalo

Vůbec nevím, proč, co a jak se stalo, ale já jsem přišel o Instagram účet, kde jsem měl přes 20 000 followerů.

Vůbec nevím, proč, co a jak se stalo, ale já jsem přišel o Instagram účet, kde jsem měl přes 20 000 followerů.

Jednou večer mi kamarádka poslala screenshot, že nemůže najít můj profil a napsalo jí to, že uživatel nebyl nalezen. Musím podotknout, že pár desítek minut předtím jsem na účet normálně koukal.

Tak jsem zkusil otevřít aplikaci Instagramu. A skutečně, nešlo mi se přihlásit. Tak jsem zkusil prohlížeč a ten mi napsal, že mám ověřit svou identitu, tak jsem se vrátil do aplikace, která mi několik desítek minut ukazovala jen obnovovací tlačítko stránky. Jinak vůbec nic. Až po nějaké půl hodině na mě vyskočil nějaký průvodce selfie-video ověření, kdy jsem měl před kamerou kroutit hlavou jako při scanu obličeje u FaceID. Voilà, skočila na mě hláška, že video bylo úspěšně nahrané a ať ho pošlu. A najednou… chyba. Zkuste to znovu.

Zkoušel jsem to každou volnou chvíli, zkoušel jsem psát na podporu, ale vše bez úspěchu. Tak jsem se holt rozhodl začít od nuly a založit si nový profil. Njn, starý mi holt vrátí, nebo zmizí.

Pro mě jako člověka, pro kterého jsou sociální sítě důležité a miluje svou komunitu, to je neuvěřitelně těžké. Ale nedá se svítit – co nás nezabije, to nás posilní.