Jsem rozhořčen II. aneb proč Twitter

Jak mě Instagram nasral tentokrát? Na tweet je tohle moc dlouhý.

V poslední době mi chodí dot zpráv o tom, proč jsem oprášil Twitter a proč přemýšlím o absolutním přesunu na tuto platformu. Opět, abych to nemusel psát každému zvlášť, píšu to zde, pro všechny.

Musím říct, že jsem dlouho nebyl platformou Instagram (nebo facebook, potažmo celou Metou) takhle znechucen a vyloženě vytočen.

První krok byl ten, kdy mi bylo smazané InstaStory s duelem ze zadečkové soutěže. Na fotce jsou obě slečny oblečené, není tam nic vidět, ale i tak ji smazali a ani přes odvolání ji neobnovili.

Jasný, stalo se to několikrát už, a tak jsem se rozhodl zadečkové soutěže utnout (ač to dost lidí bavilo, vždy se našel někdo kdo chtěl škodit).

Ale to nebyla ta poslední kapka, poslední kapka byla když mi začali chodit zprávy o tom, jak tento a tamto příspěvěk na IG být může, ale mě mažou i cenzurované fotky… řekl jsem si že tohle se ale děje denně, to mě přece nevytočí, ale pak mi přišlo pár screenů, a nad těmi jsem se fakt pozastavil, a upřímně nasral.

Já chápu že takovou fotku robot nepozná, ale že tohle prošlo i přes kontrolní tým? Podotýkám že tyto screeny mi přišly, mě osobně by vadilo i tohle nahlásit, bylo by mi to krajně nepříjemý.

Ale proboha, mě smažou oblečenou fotku (už několikrát) za sexuální content, ale tohle tu nechají? V klidu? Ještě s popisem “Chcete vidět víc”… tohle opravdu není sexuální kontent, že? Tohle nemá žádný sexuální podtext, že ne? Proč nám umělcům hází klacky pod nohy, ale takové nahé pipiny tam s čistým svědomím nechávají?

Tohle mi hlava nebere a já vážne silně uvažuji že z Twitteru udělám svůj Prime účet a na Instagramu už tak aktivní nebudu, protože tohle mě opravdu vytočilo.

Každopádně všechny mé oficiální odkazy najdete zde, takže budu rád za podporu a follow i jinde, protože nikdy nevíte co se může stát.

Děkuji že jste to dočetli až sem.