Pozvánka na Godox Day 2022

autor: | Říj 9, 2022 | Akce a srazy

Rádi bychom vás pozvali na Godox Day 2022, který proběhne v sobotu 5. listopadu 2022 opět v prostorách nádherného studia Hala 11 v Praze. Na několika stanovištích si budete moci vyzkoušet bateriové blesky, studiové blesky a trvalá LED světla značky Godox a jejich příslušenství. Dále se budete moci těšit na krátký workshop nejen o portrétním svícení s Janem Deverou i představení kompletního radiového systému Godox a novinek. Po celou dobu akce vám budou k dispozici naši odborníci, kteří vám rádi poradí s výběrem vhodné techniky či zodpoví vaše dotazy.

 

O Godox Day

Společnost Godox v dnešní době nabízí velice oblíbený, skvěle fungující a komplexní systém osvětlovací techniky a příslušenství pro fotografii i video. Rádi bychom vám umožnili si námi nabízené produkty vyzkoušet v akci a zeptat se na vše, co by vás o systému Godox či jednotlivých produktech zajímalo. Další ročník akce s názvem Godox Day, na kterém si budete moci na předem připravených stanovištích otestovat naše nejoblíbenější produkty (externí blesky, bateriové blesky, studiové blesky i trvalá LED světla a mnoho dalšího příslušenství). Dále jsme si pro vás připravili dva workshopy o světlech a svícení i samotné představení Godox systému.

muž fotí ženu před oknem.

Godox Day bude opět rozdělen na dvě programově stejné části, dopolední (9:30 až 13:30) a odpolední (15:00 až 19:00). Z kapacitních důvodů bude opět potřeba se na jednotlivé části registrovat (registrační formulář).

Vstup na Godox Day bude zpoplatněn částkou 250,-Kč s DPH a údaje k platbě vám budou zaslány po vyplnění registračního formuláře. Každý účastník, který na akci skutečně dorazí, od nás dostane slevu v hodnotě vstupného na nákup naší techniky či příslušenství a malý dárek.

žena s růžovými vlasy stojící před černým gaučem.

Kdy a kde akce proběhne

Godox Day proběhne 5.11.2022 v prostorách studia Hala 11 v Praze (adresa: Průmyslová 1472/11, (Vjezd z ulice Rabakovská a K Pérovně, Areál BAL – Administrativní Budova), 102 00 Praha 10 – Hostivař  ).

Registrovat se můžete zde.

skupina lidí sedících na židlích před plátnem projektoru.

Program, na co se můžete těšit

Dopolední Godox Day (9:30 až 13:30)

            Od začátku akce pro vás bude připraveno několik stanovišť, na kterých si budete moci naši techniku vyzkoušet. K dispozici nám budou krásné modelky, které se budou na stanovištích v průběhu celého dne střídat. U každého stanoviště bude obsluha, která vám ráda poradí s nastavením světel i fotoaparátu či zodpoví vaše dotazy.

  • Od 10:00 do 10:30 proběhne představení systému Godox a jednotlivých produktů.
  • Od 11:00 do 11:45 proběhne workshop fotografa Jana Devery, na kterém se dozvíte, jak svítit s blesky ve studiu i mimo něj.
  • Od 12:15 do 13:00 proběhne beseda s Terezou Řehulkou o tom, jak používá světla Godox během focení i natáčení a jak se měnil její přístup k používání světel za posledních 5 let.

 

Odpolední Godox Day (15:00 až 19:00)

            Stejně jako u dopolední části i odpoledne si budete moci libovolně vyzkoušet blesky a světla Godox a náš personál vám bude plně k dispozici.

  • Od 15:30 do 16:30 proběhne představení systému Godox a jednotlivých produktů.
  • Od 16:45 do 17:15 proběhne beseda s Terezou Řehulkou o tom, jak používá světla Godox během focení i natáčení a jak se měnil její přístup k používání světel za posledních 5 let.
  • Od 17:45 do 18:30 proběhne workshop fotografa Jana Devery, na kterém se dozvíte, jak svítit s blesky ve studiu i mimo něj.

Na akci si budete moci prohlédnout i produkty od partnerského e-shopu lafolio.cz , který účastníkům nabídne slevu na své produkty.

Registrace

Z kapacitních důvodů je nutné se na Godox Day registrovat předem, registrace je platná až po uhrazení registračního poplatku (po vyplnění a odeslání registračního formuláře vám budou zaslány podklady k platbě) a následném potvrzení registrace z naší strany.

            Registrační poplatek bude účastníkům vrácen, pokud dorazí na Godox Day, formou slevy na produkty Godox.

 

Registrační formulář:

Registrační formulář můžete vyplnit a odeslat ZDE

 

Je nutné dodržet dopolední či odpolední registraciPokud například účastník s dopolední registrací, přijde na odpolední program, nemusí být z kapacitních důvodů na akci vpuštěn.

 

Budeme se na vás těšit, tým Godox.cz

muž, který se vyfotil fotoaparátem.

Mgr. Lukáš Stehlík

Mé začátky sahají někdy k roku 2010, kdy jsem si pořídil svůj první foťák (tenkrát mám pocit, že to byl Olympus SP-600UZ) a focení mě začalo bavit s prvními vyfocenými snímky.